Lekarze

Lekarze przyjmujący pacjentów w ramach Indywidualnych Praktyk Stomatologicznych:

 

dr n.med. Andrzej Gorbaczewski – współzałożyciel Centrum Stomatologii, Implantologii i Ortodoncji City Dent w Koninie

Ukończyłem Pomorską Akademię Medyczną (PAM) w Szczecinie w 2000 roku. Odbyłem staż podyplomowy w Specjalistycznej Lecznicy Stomatologicznej PAM oraz podjąłem pracę w tejże placówce. W roku 2005 z wyróżnieniem obroniłem pracę doktorską i uzyskałem stopień doktora nauk medycznych w zakresie stomatologii. W latach 2010-2011 odbyłem studia podyplomowe na Uniwesytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem z zakresu implantologii i implantoprotetyki. W roku 2006 zostałem współzałożycielem praktyki stomatologicznej „Perfekt-Stomatologia” w Koninie, którą w roku 2012 wraz z małżonką przekształciliśmy w “Centrum Stomatologii, Implantologii i Ortodoncji City Dent”
Stomatologia jest moją pasją, a faworytkami są: implantologia, stomatologia estetyczna w protetyce oraz endodoncja. Szczególnym obszarem moich zainteresowań są: nowoczesne technologie w implantologii (np. sterowana regeneracja tkanek), mikrochirurgia, ceramika w protetyce (korony, licówki, mosty porcelanowe) oraz stomatologia mikroskopowa. Większość zabiegów wykonuję w powiększeniu pod mikroskopem (zwłaszcza leczenie kanałowe). Jestem członkiem PTE (Polskiego Towarzystwa Endodontycznego) oraz internetowych list dyskusyjnych poświęconych implantologii i endodoncji.
Aktywnie uczestniczę w kursach i szkoleniach stomatologicznych w kraju i za granicą.
W wolnych chwilach interesuję się muzyką, fotografią, językami bałtyckimi oraz szeroko pojętymi nowymi technologiami. Można też mnie znaleźć na forach internetowych poświęconych tematyce filmowej.

dr Kinga Jóźwiak – współzałożyciel Centrum Stomatologii, Implantologii i Ortodoncji City Dent w Koninie, menadżer kliniki.

Ukończyłam Pomorską Akademię Medyczną (PAM) w Szczecinie w 2002 roku. Staż podyplomowy odbyłam w Specjalistycznej Przychodni Protetycznej w Szczecinie. W roku 2006 zostałam współzałożycielem praktyki stomatologicznej „Perfekt-Stomatologia” w Koninie, którą w roku 2012 przekształciliśmy w “Centrum Stomatologii, Implantologii i Ortodoncji City Dent”.
Moją specjalnością są: implantoprotetyka, protetyka ze szczególnym uwzględnieniem prac opartych o włókna szklane (mosty adhezyjne -natychmiastowe), stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna i periodontologia.
Moje zainteresowania pozazawodowe to: literatura współczesna, malarstwo, muzyka oraz filmy science-fiction.

Lekarze przyjmujący Pacjentów w ramach Indywidualnych Praktyk Stomatologicznych:

dr Małgorzata Gbiorczyk

W 2005 r. ukończyłam Akademię Medyczną im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. W latach 2005- 2011 zdobywałam doświadczenie w Poznańskich Przychodniach i Prywatnych Gabinetach Stomatologicznych. W 2012 r. rozpoczęłam działalność w City Dent w Koninie. Moje główne zainteresowania to stomatologia estetyczna i protetyka – prace pełnoceramiczne jak licówki i korony, odbudowy zgryzu oraz endodoncja pod mikroskopem. Zajmuję się także stomatologia zachowawczą, periodontologią, profilaktyką. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach, szkoleniach i konferencjach. Ukończyłam studia podyplomowe „Estetyka Twarzy” na Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.

dr Jakub Klimczyk

W 2010 r. ukończyłem Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu. Moją największą pasją jest chirurgia stomatologiczna, implantologia oraz endodoncja. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w rozmaitych kursach i szkoleniach dotyczących tych dziedzin stomatologii.
Ponadto od 3 roku studiów byłem członkiem Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Chirurgii Szczękowo – Twarzowej w Katowicach, a od 2012 r pracuję jako wolontariusz na Oddziale Chirurgii Szczękowo – Twarzowej w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. Ludwika Perzyny w Kaliszu. Jestem członkiem list dyskusyjnych i for internetowych dotyczących stomatologii. W City Dent wykonuję zabiegi z zakresu chirurgii, protetyki, periodontologii, stomatologii dziecięcej oraz leczenia zachowawczego i kanałowego (wykonuję także zabiegi pod mikroskopem)
W chwilach wytchnienia czytam książki historyczne, popularnonaukowe oraz fantastykę, oglądam i czytam wiadomości sportowe, a także jestem kinomaniakiem. Fascynuje mnie informatyka i robotyka. Uwielbiam ruch na świeżym powietrzu, a zwłaszcza spacery ze swoim synkiem.

dr Mariusz Sobczak

Ukończyłem Akademię Medyczną w Poznaniu w roku 1994. Moją specjalnością w City Dent są zabiegi z zakresu leczenia ortodontycznego i profilaktyki wad zgryzu.
W wolnych chwilach lubię brydż, gry planszowe, fotografię, narty.

Właścicel serwisu: IPS City Dent Andrzej Gorbaczewski
ul. Spółdzielców 46/6, 62-510 Konin, parter bloku obok marketu EuroCash
Realizacja: Rabanet.pl Pliki Coockies Polityka prywatności