Wyposażenie

W celu zapewnienia przewidywalnych, bezpiecznych i najlepszych efektów leczenia , wyposażyliśmy nasze gabinety w sprzęt renomowanych producentów, którymi mogą się poszczycić tylko najlepsze placówki stomatologiczne w Europie i na świecie.

aparatura-stomatologiczna-citydent

Dla Państwa wygody i komfortu, gabinety w City Dent są klimatyzowane oraz rekuperowane. Zainstalowane są w nich wysokiej klasy , nowoczesne unity włoskiej firmy Stern Weber, krzesełka szwedzkiej marki Support Design – liderów jakości oraz innowacji w nowoczesnej stomatologii i ergonomii. Zapewnia to pacjentowi maksymalny komfort podczas zabiegu, a lekarzowi optymalna ergonomię pracy, co bezpośrednio przekłada się na jakość wykonanej usługi.
Posiadamy także najnowocześniejsze systemy radiwizjografii cyfrowej do wykonywania zdjęć zębowych. Pozwala ona na zmniejszenie dawki promieniowania rentgenowskiego , zapewnia wysoką jakość obrazu oraz umożliwia zapisanie zdjęcia na nośniku cyfrowym lub wysłania go Państwu za pomocą poczty e-mail.

Na terenie naszej placówki znajduje się Centralna Sterylizatornia, w której sprzęt stomatologiczny poddawany jest procedurom ultradźwiękowego oczyszczania, dezynfekcji i sterylizacji. Posiadamy najnowszej klasy autoklawy eliminujące wszelkie drobnoustroje, spełniające najbardziej rygorystyczne , europejskie wymagania.

wyposazenie

Dla Państwa bezpieczeństwa, wszystkie narzędzia stomatologiczne , zapakietowane są w rękawy ochronne (papierowo-foliowe), które otwierane są bezpośrednio przed zabiegiem.
Czy leczenie stomatologiczne może być bezbolesne? Oczywiście, że tak! W City Dent oferujemy Państwu systemy komputerowego znieczulenia firmy Dental Hi Tec – lidera i światowego potentata w dziedzinie anestezji stomatologicznej.

W naszej klinice dysponujemy dwoma mikroskopami zabiegowymi uznanego niemieckiego producenta Carl Zeiss, wraz z torem wizyjnym, co pozwala nie tylko na pracę w powiększeniu 5-40 razy, lecz i na udokumentowanie wykonanego zabiegu.

Pragnąc utrzymać wysoki standard naszych usług, regularnie uczestniczymy w szkoleniach i targach stomatologicznych w kraju i za granicą (targi IDS w Kolonii, CEDE), doposażając nasze gabinety w innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Właścicel serwisu: IPS City Dent Andrzej Gorbaczewski
ul. Spółdzielców 46/6, 62-510 Konin, parter bloku obok marketu EuroCash
Realizacja: Rabanet.pl Pliki Coockies Polityka prywatności