63 245 00 33 600 45 00 33 Pon - Pt 09:00 - 18:00 ul. Spółdzielców 46/6 p, 62-510 Konin
63 245 00 33 600 45 00 33 Pon - Pt 09:00 - 18:00 ul. Spółdzielców 46/6 p, 62-510 Konin

W celu zapewnienia przewidywalnych, bezpiecznych i najlepszych efektów leczenia , wyposażyliśmy nasze gabinety w sprzęt renomowanych producentów, którymi mogą się poszczycić tylko najlepsze placówki stomatologiczne w Europie i na świecie.

Dla Państwa wygody i komfortu, gabinety w City Dent są klimatyzowane oraz rekuperowane. Zainstalowane są w nich wysokiej klasy, nowoczesne, ergonomiczne unity niemieckie oraz włoskie. Powyższe urządzenia zapewniają maksymalny komfort podczas zabiegu, zarówno Pacjentowi, jak i lekarzowi, co bezpośrednio przekłada się na jakość wykonanej usługi.

Naszym Pacjentom zapewniamy najbardziej precyzyjną diagnostykę – badania 3D zębów oraz szczęk – tomografię komputerową wiązki stożkowej (CBCT). Daje to nam możliwość optymalnego planowania leczenia, co implantologię, chirurgię stomatologiczną oraz leczenie kanałowe podnosi na znacznie wyższy poziom jakości.

Wprowadziliśmy do naszej praktyki cyfrową protetykę i ortodoncję, a także chirurgię. Stosujemy skaner wewnątrzustny, cyfrowe urządzenie, dzięki któremu możemy jeszcze bardziej zwiększyć precyzję wykonywanych koron i mostów porcelanowych a także aparatów nakładkowych. Na podstawie cyfrowego obrazu ze skanera projektujemy i planujemy leczenie implantologiczne. Stosowanie skanera eliminuje konieczność wykonywania tzw. wycisków masami silikonowymi oraz znacznie skraca czas oczekiwania na zakończenie leczenia.  Cyfrowa stomatologia to –  znakomite udogodnienie dla Pacjenta! 

W każdym z 3 naszych gabinetów, przy każdym fotelu posiadamy także najnowocześniejsze systemy radiowizjografii cyfrowej do wykonywania tradycyjnych zdjęć zębowych. Radiowizjografią pozwala na zmniejszenie dawki promieniowania rentgenowskiego, zapewnia wysoką jakość obrazu oraz umożliwia zapisanie zdjęcia na nośniku cyfrowym.

Na terenie naszej placówki znajduje się Centralna Sterylizatornia, w której sprzęt stomatologiczny poddawany jest procedurom ultradźwiękowego oczyszczania, dezynfekcji i sterylizacji. Obecnie posiadamy 3 najnowszej klasy autoklawy eliminujące wszelkie drobnoustroje, spełniające najbardziej rygorystyczne , europejskie wymagania.

.

wyposazenie

Dla Państwa bezpieczeństwa, wszystkie narzędzia stomatologiczne , zapakietowane są w rękawy ochronne (papierowo-foliowe), które otwierane są bezpośrednio przed zabiegiem.
Czy leczenie stomatologiczne może być bezbolesne? Oczywiście, że tak! W City Dent oferujemy Państwu system komputerowego znieczulenia –  lidera i światowego potentata w dziedzinie anestezji stomatologicznej.

W City Dent, w każdym gabinecie jest mikroskop zabiegowy. Dzięki pracy pod mikroskopem, leczenie kanałowe, projektowanie  koron, mostów czy precyzyjne zabiegi chirurgiczne możemy wykonywać u naszych Pacjentów z najwyższą jakością. W mikroskopie – widzimy więcej! 

Pragnąc utrzymać wysoki standard leczenia, regularnie uczestniczymy w szkoleniach i targach stomatologicznych w kraju i za granicą stale podnosząc nasze kwalifikacje oraz doposażając nasze gabinety w innowacyjne rozwiązania technologiczne. Serdecznie zapraszamy naszych obecnych i przyszłych Pacjentów do śledzenia fanpage City Dent w mediach społecznościowych!