63 245 00 33 600 45 00 33 Pon - Pt 09:00 - 18:00 ul. Spółdzielców 46/6 p, 62-510 Konin
63 245 00 33 600 45 00 33 Pon - Pt 09:00 - 18:00 ul. Spółdzielców 46/6 p, 62-510 Konin

Opinie naszych Pacjentów

Przed rozpoczęciem leczenia w CITY DENT każda moja wizyta u stomatologa poprzedzona była nieprzespaną nocą. Odkąd jestem pod opieką pana dr Gorbaczewskiego przestałem się bać stomatologa. Pan doktor cierpliwie wszystko opowiada i tłumaczy zarówno przed, w trakcie i po zabiegu. Leczenie jest bezbolesne, zawsze w przyjaznej atmosferze. W tle gra fajna relaksująca muzyczka. Asysta na 5+ (szczególne pozdrowienia dla Pani Eweliny).

Aleksander


Z usług City Dent korzysta cała moja rodzina od wielu lat i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Personel jest miły i bardzo profesjonalny, zawsze dokładnie tłumaczy jak będzie wyglądał zabieg.

Monika 


Serdecznie polecam klinikę City Dent w Koninie. Leczę się u dr Gorbaczewskiego. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia, podejścia do problemu, z bardzo miłego personelu. A także z jakości wykonywanych zabiegów przy użyciu nowoczesnych metod leczenia, precyzji i doświadczenia jakie ma dr Gorbaczewski. Z całym przekonaniem gorąco polecam.

Iwona 


Cała moja rodzina korzysta z opieki medycznej tej placówki. Jesteśmy zadowoleni z usług i polecamy ją. Miła atmosfera i pełen profesjonalizm całego zespołu.Cała moja rodzina korzysta z opieki medycznej tej placówki. Jesteśmy zadowoleni z usług i polecamy ją. Miła atmosfera i pełen profesjonalizm całego zespołu.

Teresa 


Korzystam z usług City Dent od wielu lat i jestem bardzo zadowolona. Podejście do pacjenta zawsze profesjonalne, przed każdym zabiegiem byłam informowana dokładnie co zostanie wykonane. Atmosfera też na plus 🙂 Polecam wszystkim!

Krystyna


Pasja profesjonalizm dokładność polecam serdecznie. Jeżeli ktoś ceni wysoką jakość usług,materiały, sprzęt, narzędzia itp. to koszt do zaakceptowania. Czasem trzeba poczekać, ale to wynika z perfekcji Doktora Gorbaczewskiego oraz dbania o dobro każdego pacjenta, który jest w danym momencie na fotelu. Warto poczekać. Czyste zadbane gabinety i bardzo sympatyczna obsługa. Polecam

Justyna 


City Dent to klinika warta polecenia! Przyjmuje tam kilku lekarzy, co jest istotne zwłaszcza w nagłym przypadku, bo pomimo nieobecności naszego lekarza prowadzącego, zawsze jest szansa na pilne przyjęcie przez innego. To ważne. Jeśli chodzi o współwłaściciela kliniki, doktora Gorbaczewskiego, to można stwierdzić, że to jeden z najlepszych, jak nie najlepszy chirurg i implantolog w regionie. Ponadto, co kluczowe w dzisiejszych czasach, w klinice kładzie się ogromny nacisk na higienę i sterylne warunki oraz wysoką jakość sprzętu i materiałów stomatologicznych.

Ewelina 


City Dent to pełen profesjonalizm i zawsze najlepsze podejście do klienta. Każda wizyta była przyjemnością a same zabiegi zostały wykonane perfekcyjnie. Polecam każdemu 🙂

Bartosz