Porady dla pacjenta

Badania potwierdzają, że czynniki środowiskowe mają znaczący wpływ na powstawanie wad zgryzu u dzieci. Jednym z najistotniejszych czynników jest tor oddychania przez usta. Rodzicu! Obserwuj swoje dziecko gdy bawi się, gra w gry, ogląda telewizję, śpi… Jeżeli przez większość czasu usta są rozchylone, będzie to miało wpływ na jego rozwój. U dzieci oddychających przez usta […]


Opublikowano: Sierpień, 2020,
Czytaj więcej

Szanowni Pacjenci, WYJĄTKOWA OFERTA! Z wielką przyjemnością informujemy, że tylko w styczniu 2020 roku nasi nowi i obecni Pacjenci na hasło “2020” otrzymają 20% rabatu na wykonanie zabiegu wszczepiania implantu/implantów stomatologicznych. Regulamin jest dostępny w rejestracji. Serdecznie zapraszamy!


Opublikowano: Grudzień, 2019,
Czytaj więcej

Szanowni Pacjenci Z wielką radością i dumą informujemy, że w trosce o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, zakupiliśmy do naszej placówki najnowocześniejszy aparat do zdjęć rentgenowskich w technologii 3D – tomografię komputerową wiązki stożkowej (ang. CBCT). Jedno badanie w technologii 3D pozwala uzyskać obrazy, które do tej pory wymagały wykonania wielu zdjęć rentgenowskich.


Opublikowano: Październik, 2017,
Czytaj więcej


Właścicel serwisu: IPS City Dent Andrzej Gorbaczewski
ul. Spółdzielców 46/6, 62-510 Konin, parter bloku obok marketu EuroCash
Realizacja: Rabanet.pl Pliki Coockies Polityka prywatności