63 245 00 33 600 45 00 33 Pon - Pt 09:00 - 18:00 ul. Spółdzielców 46/6 p, 62-510 Konin
63 245 00 33 600 45 00 33 Pon - Pt 09:00 - 18:00 ul. Spółdzielców 46/6 p, 62-510 Konin

O nas

Dentysta Konin City Dent Clinic. Zapraszamy! Ponieważ wyróżnia nas:
Nowoczesny gabinet stomatologiczny w Koninie
City Dent Clinic to – nowoczesny gabinet dentystyczny w Koninie (osiedle Chorzeń) specjalizujący się w kompleksowym leczeniu implantologicznym i protetycznym oraz odbudowie uśmiechu (stomatologia estetyczna). Łącząc naszą pasję z najnowocześniejszymi osiągnięciami techniki, oferujemy naszym Pacjentom profesjonalną opiekę stomatologiczną. Dodatkowe dziedziny stomatologii, jakimi zajmują się nasi lekarze to: ortodoncja, stomatologia zachowawcza, leczenie kanałowe pod mikroskopem, profilaktyka, a także – chirurgia szczękowa. Posiadamy trzy nowocześnie wyposażone gabinety, zapewniające Państwu komfort leczenia w miłej, intymnej atmosferze, zgodny z najnowszymi standardami. Pracujemy na najwyższej klasy materiałach i sprzęcie, który nie tylko nadaje prestiż naszej placówce, ale także przekłada się na Państwa satysfakcję z naszych usług .

Bezpieczny gabinet dentystyczny
Wiemy jak zapewnić Wam bezpieczeństwo! W celu eliminacji drobnoustrojów (wirusy, bakterie) w naszych gabinetach stosujemy nowoczesne systemy odkażania i dezynfekcji nie tylko powierzchni, ale także i powietrza. Dla sprawnego funkcjonowania gabinetów, a także dla zapewnienia naszym Pacjentom maksimum bezpieczeństwa, w City Dent stworzyliśmy Centralną Sterylizatornię, w której narzędzia są poddawane specjalistycznym procesom chemicznej i fizycznej obróbki, co zapewnia ich czystość i sterylność. Oczywiście, tam gdzie to możliwe zawsze stosujemy narzędzia i materiały jednorazowego użytku. Dbamy o to, by nasi Pacjenci czuli się bezpiecznie!

Technologie
Rozumiejąc potrzeby naszych pacjentów oraz realia nowoczesnej stomatologii, wyposażyliśmy naszą placówkę w sprzęt, materiały i technologie z najwyższej półki. Od początku swego istnienia City Dent Clinic oferuje: implanty dentystyczne renomowanych firm, korony, licówki porcelanowe wiodących producentów z laboratoriów z kraju i zagranicy, aparaty ortodontyczne indywidualnie projektowane. Posiadamy własną cyfrową pracownię RTG wraz z tomografią komputerową oraz cyfrowe urządzenia do diagnostyki rentgenowskiej w każdym gabinecie. Leczenie kanałowe pod mikroskopem wykonujemy przy pomocy doskonałych urządzeń optycznych Carl Zeiss czy Leica.

Leczenie stomatologiczne

Rozumiemy oczywiście, że sprzęt i wyposażenie nie leczy, tylko czynią to konkretni ludzie. I przede wszystkim ludzie tworzą filozofię pracy City Dent . Jest to zespół wykwalifikowanych lekarzy oraz higienistek i asystentek stomatologicznych. Systematycznie bierzemy udział w specjalistycznych konferencjach naukowych i szkoleniach, pod okiem polskich i zagranicznych wykładowców. Służymy Państwu wiedzą i doświadczeniem, by leczenie, które pragniemy Państwu zaoferować było najwyższej jakości, a czas spędzony w naszej klinice, zaowocował Państwa zadowoleniem na długie lata. City Dent Clinic jest najlepszym wyborem dla osób poszukujących wysokiej klasy dentystów w Koninie.

Ogromną wagę przywiązujemy do tego by atmosfera towarzysząca Państwa wizycie w City Dent była bezstresowa i miła. W oczekiwaniu na wizytę, Państwo i osoby towarzyszące mogą napić się pysznej kawy, herbaty lub wody mineralnej, poczytać prasę, posłuchać ciekawej muzyki, posurfować w Internecie dzięki ogólnie dostępnym łączu Wi-Fi.
Regularnie przygotowujemy dla pacjentów atrakcyjne promocje. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej. Bieżące informacje znajdziecie Państwo w zakładce „AKTUALNOŚCI”.
Indywidualne podejście do pacjenta jest naszym priorytetem. W naszej filozofii pracy stosujemy zasadę – każdy pacjent jest najważniejszy.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia City Dent w Koninie oraz zapoznania się z naszą ofertą!